Serwis Wag

Precyzja to podstawa. Jako specjaliści w zakresie systemów ważenia nikogo nie musimy przekonywać o randze rozwiązania, lecz co zrobić, gdy nasza sprawdzona waga samochodowa po prostu zawodzi? Wystarczy kontakt z P.P.U.H. WAGA. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo od samego początku ukierunkowało swoją działalność za dystrybucję wag przemysłowych. Niemniej jednak, to nie wszystko, co mamy do zaoferowania.

Serwis wag to komplementarna część prowadzonego przez nas biznesu, która znajduje swoich zwolenników. Wierzymy, że odpowiednio naprawiony sprzęt jest w stanie spełnić swoją funkcję w wieloletniej perspektywie, dlatego do każdego zlecenia angażujemy się maksymalnie. Nasz serwis wag samochodowych bazuje na innowacyjnym podejściu do procesu naprawczego. Dzięki temu możemy osiągnąć sprawność całkowicie nowego sprzętu. Jest to niezwykła oszczędność finansowa, którą zapewniamy naszym klientom. W ramach serwisu zapewniamy działania modernizacyjne, remontowe i hybrydyzację wag mechanicznych.

Serwis wag to także naprawa wraz z budową fundamentów wag. Ze swojej strony jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania, ponieważ szczerze wierzymy w swoje umiejętności. Jeżeli Państwo nie są w pełni przekonani, jakie kroki podjąć do naprawy systemów wagowych, prosimy o kontakt. Wierzymy, że nasze umiejętności i wieloletnie doświadczenie przełoży się na jakość działań naprawczych. O naszej rzetelności każdego dnia przekonują się nowi klienci - warto dołączyć do ich grona i mieć pewność zaufanej współpracy.

Nasz serwis oferuje następujące usługi:


  • serwis wag różnych producentów

  • modernizacje

  • hybrydyzacje wag mechanicznych

  • remonty wag

  • budowę i naprawę fundamentów wag

  • legalizację i wzorcowanie wag


P.P.U.H. Waga przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]