Serwis wag – Kraków i cała Polska

Jako producent wag samochodowych doskonale wiemy, że w urządzeniach metrologicznych precyzja jest najważniejsza. Jeżeli konkretne produkty nie spełniają Państwa oczekiwań, zachęcamy do kontaktu. Zatrudniamy profesjonalistów, dla których kalibracja wagi lub wykonanie innych działań naprawczych nie stanowi problemu.

Serwis wag to komplementarna część działalności naszego przedsiębiorstwa. Kompleksowo naprawiony sprzęt jest w stanie spełnić swoją funkcję w wieloletniej perspektywie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Nasz serwis wag samochodowych bazuje na innowacyjnym podejściu do procesu reperacyjnego. Dzięki temu naprawiony sprzęt dorównuje sprawnością urządzeniom fabrycznie nowym. Wykonujemy również działania modernizacyjne, remontowe i hybrydyzację elementów mechanicznych.

Kompleksowe naprawy wag

Świadczone przez P.P.U.H WAGA usługi serwisowe obejmują naprawy wag wraz z budową ich fundamentów. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania, ponieważ jesteśmy pewni umiejętności naszych pracowników. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jakie kroki należy podjąć w celu naprawy systemów wagowych, zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Umiejętności zatrudnianych przez nas pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w branży przekładają się na najwyższą jakość działań naprawczych. Każdego dnia klienci przekonują się o naszej rzetelności oraz indywidualnym podejściu do każdej transakcji. Serdecznie zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy.

Oferujemy następujące usługi:

  • kompleksowy serwis wag różnych producentów;
  • prace modernizacyjne oraz hybrydyzacje wag mechanicznych;
  • remonty wag;
  • naprawy fundamentów wag;
  • wzorcowanie wag i legalizacja wag.

P.P.U.H. Waga przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]