Cover Image

WBS Concrete - nasza produkcja wag samochodowych

Wagi samochodowe to urządzenia przeznaczone do ważenia pojazdów czterokołowych. Znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, w tym przede wszystkim w miejscach, w których przeprowadza się obliczenia związane z ilością załadunku czy pobiera się opłaty za przewóz ładunków. Ważenie pojazdów jest niezbędne również w innych sytuacjach, gdy np. stan drogi nie pozwala na wjazd ciężkich pojazdów lub ograniczenia takie wprowadzone są ze względów bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znaleźć można wiele typów urządzeń przeznaczonych do precyzyjnego ważenia, wśród których istotne miejsce zajmują wagi samochodowe. Wśród nich wyróżnić należy wagę WBS Concrete, która dostępna jest w wersji najazdowej (wyniesionej) i zagłębionej (równa z powierzchnią terenu).

Waga samochodowa WBS Concrete — najważniejsze informacje 

WBS Concrete to waga samochodowa wykonana z prefabrykowanych elementów betonowych (beton klasy B50), które produkowane są w warunkach przemysłowych. To właśnie za sprawą takiej konstrukcji możliwe jest przeniesienie wagi w inne miejsce pracy w przypadku takiej konieczności. Powierzchnia pomostu jest zabezpieczona odpowiednimi impregnatami, które mają podnieść poziom ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym działaniem substancji chemicznych takich jak sól drogowa czy oleje silnikowe.

Produkowane wagi samochodowe dostępne są w standardowych wymiarach, ale możliwe jest także wykonanie pomostu najbardziej dostosowanego do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Najbardziej popularna długość wagi, które sprawdza się w wielu zakładach przemysłowych, to 18m x 3m. Oprócz tego dostępne są też modele 9m x 3m oraz 6m x 3m. Maksymalna długość wagi może osiągnąć nawet 24 m.

Zapewniamy wagi zagłębione, czyli montowane na równi z powierzchnią terenu, oraz wagi najazdowe — z dodatkowymi najazdami po obu stronach. Wybór konkretnego wariantu zależy przede wszystkim od warunków w danym miejscu, głównie ilości dostępnej przestrzeni pod wagę.

Każda waga wyposażona jest w elektronikę sprawdzonych producentów i posiada wszystkie niezbędne zatwierdzenia i certyfikaty ważne na terenie całej UE. Do opcjonalnych elementów wyposażenia zaliczamy m.in. wyświetlacz wielkogabarytowy, drukarkę, komputer typu PC, bariery elektryczne, sygnalizator świetlny, szlabany, uszczelkę.

Główne zalety wagi samochodowej WBS Concrete 

Wagi samochodowe WBS Concrete to szereg niewątpliwych zalet użytkowych, które są doceniane przez użytkowników z różnych branż. Przede wszystkim nowoczesna prefabrykowana konstrukcja pozwala na bardzo szybki montaż, który trwa maksymalnie 2-3 dni, a także umożliwia przeniesienie wagi w inne miejsce.

Jest to waga samochodowa, która została wykonana precyzyjnie z najwyższej jakości materiałów. Za sprawą dodatkowych zabezpieczeń pomosty zostały skutecznie zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, w tym substancji chemicznych. Przemyślana konstrukcja pomostów pozwala na łatwe utrzymanie czystości, a także nie dopuszcza do zamarzania wagi zimą.

Jeśli jesteś zainteresowany wagą samochodową WBS Concrete, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na twoje pytania i udzielą ci szczegółowych informacji.

 

Wróć

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]