Legalizacja Wag

Zgodnie z ustawą z 11 maja 2001 r. Prawo o miarach wagi wymagają legalizacji, którą przeprowadza prowadzone przez nas przedsiębiorstwo P.P.U.H. WAGA. Nasza firma doskonale wie, że legalizacja wag to czasochłonny proces, który zdecydowanie warto oddać w ręce specjalistów. My z przyjemnością ten obowiązek przejmiemy.

O czym dokładnie mowa, gdy wspominamy o legalizacji? Jest to podjęty zespół czynności, który obejmuje sprawdzenie działania wagi, stwierdzenie jej skuteczności, a także potwierdzenie spełnienia wymagań metrologicznych. Zalegalizowanie wag przemysłowej może być przeprowadzone w dwojaki sposób. Bezpośrednio po jej wyprodukowaniu wagi podlegają ocenie zgodności. Jest to proces konieczny do wprowadzenia wagi do użytku i obrotu. Legalizację ponowną wykonuje się po 3 latach po ocenie zgodności, każdą następną po 24 miesiącach bądź w przypadku uszkodzenia sprzętu. Jest to także obowiązek przedsiębiorców, którzy posiadają wagi magazynowe.

W swoich działaniach kierujemy się maksymalnym profesjonalizmem oraz całkowitą zgodnością z przepisami prawnymi. Jesteśmy przekonani, że nasze umiejętności sprawdzą się w legalizacji każdej wagi, o czym warto się przekonać osobiście, nawiązując z nami współpracę. Jesteśmy gotowi na rzetelną obsługę Państwa przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

P.P.U.H. Waga przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]