Wagi samochodowe i przemysłowe

Oferta

W dobie dynamicznie rozwijającego się przemysłu, precyzja to podstawa. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prawidłowo wykonane zadanie wymaga terminowości, rzetelności i dokładności. A dokładności pomiarowe w systemie ważenia to nasza specjalność. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo P.P.U.H. WAGA to wieloletnia specjalność, która została ukierunkowana na wagi przemysłowe i samochodowe. Dzięki ścisłej współpracy z liderami branży informatycznej i elektronicznej możemy zaproponować rozwiązania, które wpasowują się idealnie w oczekiwania postawione przez naszego klienta.

Wagi samochodowe i przemysłowe to nie jedyna wizytówka naszej firmy, ponieważ oferujemy naszym odbiorcom także czujniki tensometryczne oraz liczne akcesoria, które tworzą kompleksowe wsparcie dla przemysłu. Jesteśmy pewni, że sprostamy Państwa wymaganiom! W swojej pracy skupiamy się na maksymalnym zadowoleniu klienta, dlatego zatrudniona przez nas kadra to specjaliści najwyższej miary.

Wierzymy, że innowacyjne podejście do przemysłu to podstawa zagadnień wagowych. Dlatego stale udoskonalamy system realizacji poszczególnych zadań, by oferowane przez nas wagi przemysłowe i samochodowe spełniały najwyższe standardy jakościowe. Serdecznie liczymy, że Państwo przekonają się o naszej rzetelności! Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy przekonani, że odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie dla przemysłu. Przed nami wagi przemysłowe, samochodowe, czy też wszelkie akcesoria wagowe nie kryją tajemnic.

Dane kontaktowe:

P.P.U.H. WAGA
ul. Warszawska 15
32-086 Węgrzce k. Krakowa

tel. +48 12. 285 90 08
kom. +48 509 482 264
fax +48 12. 398 37 99

mail: biuro@waga.net.pl

P.P.U.H. Waga przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]