Producent wag samochodowych – Kraków i cała Polska

Firma FHU Sensotech prowadzona przez Jerzego Bajkowskiego w Węgrzcach koło Krakowa oferuje Państwu szereg nowoczesnych rozwiązań, jakich dostarcza producent wag samochodowych – włoska firma Bilanciai. Zajmujemy się również dystrybucją wytrzymałych urządzeń marek Soehnle i Sensocar. Koncerny te od wielu dekad wdrażają innowacyjne technologie cieszące się uznaniem na całym świecie. W asortymencie mamy wagi o rozmaitych parametrach, przeznaczone do stosowania w samochodach i przemyśle. Znajdziecie w nim Państwo zarówno urządzenia, które są oparte na prefabrykowanych elementach z betonu, jak i systemy wagowe do zalewania na miejscu. Proponujemy także możliwość wykonania wagi na zamówienie, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Poza montowanymi na stałe urządzeniami stacjonarnymi proponujemy Państwu specjalistyczne modele mobilne. Umożliwiają one wykonanie precyzyjnego pomiaru już w trakcie załadunku. Oferujemy wysokiej klasy wagi przemysłowe. Dystrybuujemy sprawdzone i wytrzymałe rozwiązania dla zakładów przemysłowych, firm budowlanych oraz przedsiębiorstw o zbliżonym charakterze działalności. Współpracujemy z renomowanymi koncernami, takimi jak Rhewa, Soehnle i Sensocar – to producent wag samochodowych z Hiszpanii. Oferta naszej firmy obejmuje również sprawdzone elementy rozbudowanych systemów wagowych, takie jak czujniki tensometryczne czy mierniki wagowe i podobne.

Rekomendujemy najlepsze urządzenia metrologiczne dostępne na rynku. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także wagi:

  • hakowe do pomiaru towarów wielkogabarytowych,
  • sklepowe elektroniczne,
  • podkładkowe do ważenia osi pojazdów,
  • zbiornikowe do zastosowań przemysłowych.

Naprawy wag i inne usługi

Prowadzimy profesjonalny serwis. Wykorzystujemy oryginalne części, jakich dostarcza nam producent wag samochodowych i przemysłowych. W ramach serwisu świadczymy usługi naprawcze i renowacyjne na najwyższym możliwym poziomie. Nasi fachowcy dysponują ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Sprawia to, że podejmujemy się każdej, nawet najbardziej skomplikowanej naprawy. Oferujemy także wzorcowanie wag – sprawdzenie, czy wiarygodne wzorce masy potwierdzają dokładność pomiarów uzyskiwanych przy użyciu danego urządzenia. Ponadto przeprowadzamy legalizację wag.

W naszym punkcie legalizacyjnym możecie Państwo uzyskać certyfikat zgodności wagi z aktualnie obowiązującymi normami. Dokonujemy również legalizacji okresowych oraz weryfikujemy zdatność do użytku urządzeń uszkodzonych. Do skorzystania z oferty firmy zapraszamy każdego, kto potrzebuje w swojej pracy najwyższej jakości wag do użytku specjalistycznego. W szerokim asortymencie znajdziesz zarówno urządzenia do pomiarów obiektów wielkogabarytowych, jak również tradycyjne wagi używane w sklepach.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dane kontaktowe:

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech
ul. Warszawska 15
32-086 Węgrzce k. Krakowa

tel. +48 12. 285 90 08
kom. +48 509 482 264
fax +48 12. 398 37 99

mail: biuro@waga.net.pl

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]