Waga z lokalizacją z Krakowa - kontakt z dystrybutorem

Jeśli ważenie jest istotną częścią procesu produkcji lub transportu i potrzebna Państwu waga z lokalizacją lub inne profesjonalne urządzenie z tej branży, zapraszamy do współpracy. Oferujemy Państwu nowoczesne wagi hakowe, mobilne oraz inne urządzenia pomiarowe. W asortymencie znajdą Państwo również czujniki tensometryczne, mierniki wagowe oraz inne elementy rozbudowanych systemów ważenia. Zajmujemy się także naprawianiem uszkodzonych wag oraz kontrolowaniem dokładności urządzeń w oparciu o wzorce masy. Wydajemy oceny zgodności z obowiązującymi normami oraz świadectwa legalizacji wagi. Każda waga z lokalizacją z naszej firmy stanowi gwarancję niezawodności i zgodności z zobowiązującymi normami.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi konsultanci odpowiedzą na zadane pytanie w możliwie najkrótszym terminie.

Zapytaj nas

Administratorem danych osobowych jest Jerzy Bajkowski FHU Sensotech ul. Warszawska 15, 32-086 Węgrzce. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zgodnie z zapytaniem.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Jerzy Bajkowski FHU Sensotech ul. Warszawska 15, 32-086 Węgrzce.


Kontakt

Dane kontaktowe:

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech
ul. Warszawska 15
32-086 Węgrzce k. Krakowa

tel. +48 12. 285 90 08
kom. +48  509 482 264
fax +48 12. 398 37 99

mail: biuro@waga.net.pl

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]