Cover Image

Czy można wykonać wagę samochodową na zamówienie?

Wagi samochodowe są istotnym elementem wyposażenia wielu firm, w tym przede wszystkim przedsiębiorstw działających w branży logistycznej i transportowej. Wykorzystywane są w celu precyzyjnej i sprawnej kontroli wagi pojazdów. Rodzajów wag samochodowych jest wiele, m.in. mechaniczne, elektroniczne, najazdowe itd. Różnią się nie tylko specyfiką działania, przeznaczeniem, budową itd. Podczas wyboru odpowiedniego urządzenia do ważenia trzeba wziąć pod uwagę szereg istotnych parametrów, które będą miały bezpośredni wpływ na późniejsze zastosowanie.

W asortymencie naszej firmy znaleźć można wiele różnych modeli wag o różnych długościach, zestawieniach pomostów oraz zakresach ważenia. Zdarzają się jednak sytuacje, w których klienci potrzebują sprzętu o specyficznych cechach technicznych, jakich nie posiada żaden z gotowych produktów. Wówczas możemy zaproponować wykonanie wagi samochodowej na zamówienie. Jest to jak najbardziej możliwe i wielu przypadkach stanowi najkorzystniejsze rozwiązanie.

Waga samochodowa na zamówienie — kiedy warto?

Wagę samochodową na zamówienie warto wykonać przede wszystkim wtedy, kiedy żaden z dostępnych gotowych modeli nie spełnia wymagań technicznych. Waga powinna być dobrana stosownie do rodzaju pojazdów, jakie będą poddawane ważeniu. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych i ciężarowych, jak i np. wagonów towarowych. Wagi przeznaczone do konkretnych zastosowań będą różnić się od siebie podstawowymi cechami, w tym m.in. wielkością oraz wytrzymałością.

Wykonując wagę na zamówienie, klienci mają pewność, że będzie ona w pełni dopasowana do konkretnych potrzeb. Dzięki temu nie będzie problemu np. ze zbyt długimi podjazdami czy konstrukcjami o wyjątkowo dużej masie. Urządzenie ważące musi być dostosowane nie tylko do ciężaru pojazdu, ale również towaru, jaki będzie w nim przewożony.

Podczas tworzenia wag na indywidualne zamówienie można skupić się na czynnikach, które są dla klienta najważniejsze. Oprócz kluczowych kwestii, jak np. rodzaj i wielkość pojazdów, ich potencjalny ciężar wraz z załadunkiem, można skupić się na konkretnych cechach konstrukcyjnych, jakie są oczekiwane w danym przypadku. Doskonałym tego przykładem są wykonywane przez naszą firmę wagi stacjonarne, których fundamenty wylewa się na miejscu — zarówno w wersji zagłębionej, jak i najazdowej. Wagi samochodowe na zamówienie gwarantują pełen zakres funkcji, których potrzebuje klient.

Wróć

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]