Waga samochodowa mobilna i stacjonarna – Kraków

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech jest dystrybutorem profesjonalnych systemów wagowych marki Bilanciai. Oferujemy Państwu wiele typów urządzeń przeznaczonych do precyzyjnego ważenia, wśród których istotne miejsce zajmuje waga samochodowa. Modele z tej kategorii służą do pomiaru wagowego pojazdów wszystkich typów. W naszym asortymencie znajdują się rozwiązania o zróżnicowanych parametrach: długościach, zestawieniach pomostów oraz zakresach ważenia. Dzięki temu dobór urządzenia nie sprawia problemu. Jeśli jednak żadna waga samochodowa nie wpisze się w Państwa potrzeby techniczne, właściwy model wykonamy na zamówienie.

Rekomendujemy Państwu wagi posadowione na różnych rodzajach fundamentów. W naszej ofercie są dostępne modele osadzone na wytrzymałych elementach prefabrykowanych, które umożliwiają łatwą zmianę miejsca urządzenia. Taka waga samochodowa wyróżnia się błyskawicznym montażem, który trwa do 3 dni. Proponujemy gotowe produkty oraz wagi samochodowe na zamówienie. Mamy możliwość wykonania takiego urządzenia, które będzie dokładnie odpowiadało na potrzeby użytkownika. Wykonujemy również wagi stacjonarne, których fundamenty wylewa się na miejscu – zarówno w wersji zagłębionej, jak i najazdowej. Wagi samochodowe na zamówienie gwarantują pełen zakres funkcji, których potrzebujesz.

Legalizacja wag samochodowych

Każda waga wykorzystywana do użytku profesjonalnego, zgodnie z obowiązującymi przepisami, wymaga przeprowadzania regularnych legalizacji. Dotyczy to również urządzeń wykorzystywanych do pomiarów związanych z transportem. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych legalizacji wag samochodowych. Jeśli zbliża się termin kontroli Twojego urządzenia, nie warto z nią zwlekać, ponieważ za brak legalizacji wagi samochodowej zatwierdzonej przez uprawnioną osobę, mogą grozić kary finansowe.

W ofercie znajdziesz także specjalistyczne oprogramowanie do wag. Program GSW WAGA jest dostępny aż w trzech wersjach. Jedna z nich umożliwia nawet automatyczne ważenie pojazdów. Wszystkie aplikacje mają przejrzysty interfejs, są intuicyjne w obsłudze i działają bardzo szybko. U nas kupisz również profesjonalne mierniki wagowe, które umożliwiają wykonywanie obliczeń bezpośrednio podczas pomiarów. Oferujemy urządzenia o różnorodnych trybach ważenia. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych dostawców, a ich modułowa budowa pozwala na dostosowanie funkcji do potrzeb użytkownika.

wagi samochodowe

 1. Waga samochodowa WBS Concrete

  Waga samochodowa WBS Concrete

  Waga samochodowa wykonana z prefabrykowanych elementów betonowych.

  więcej »

 2. Waga samochodowa Bilanciai SPB/M

  Waga samochodowa Bilanciai SPB/M

  Stalowa waga samochodowa o nośności do 80 t produkcji renomowanej włoskiej firmy Bilanciai.

  więcej »

 3. Przenośna waga samochodowa Bilanciai SPT-28

  Przenośna waga samochodowa Bilanciai SPT-28

  W pełni przenośna waga samochodowa o nośności do 80 t produkcji renomowanej włoskiej firmy Bilanciai.

  więcej »

 4. Waga samochodowa Bilanciai SPF

  Waga samochodowa Bilanciai SPF

  Lekka waga samochodowa o nośności do 10 t.

  więcej »

 5. Waga samochodowa zalewana

  Waga samochodowa zalewana

  Waga samochodowa betonowa, zalewana u klienta.

  więcej »

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]