Wagi zbiornikowe – Kraków i cała Polska

Oferujemy Państwu solidne i bardzo wytrzymałe wagi zbiornikowe. Wykonujemy je wyłącznie na zamówienie klienta, który określa swoje potrzeby oraz warunki, do których urządzenie musi być dostosowane. Wykonujemy wagi zarówno do nowo zakupionych zbiorników, jak i zoptymalizowane pod wcześniej eksploatowane zasobniki.

Wagi zbiornikowe są wyposażone w trzy lub cztery czujniki tensometryczne, które gwarantują możliwość wykonania precyzyjnego pomiaru. W zależności od typu zbiornika dobiera się optymalne gniazda tensometrów.

Umożliwiamy wybór różnych terminali wagowych. Rekomendujemy zarówno proste mierniki służące wyłącznie do ważenia, jak i zaawansowane rozwiązania, za pomocą których można dozować optymalne ilości składników czy sterować poszczególnymi elementami zbiornika.

Najlepsze wagi elektroniczne

Profesjonalne wagi elektroniczne wykorzystywane są najczęściej w warunkach przemysłowych, w szczególności w branży chemicznej. Pozwalają one na dokładne odmierzenie materiałów sypkich lub dowolnych innych substancji. Pracują także w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu mogą być stosowane nawet w najcięższych warunkach przemysłowych. Możliwe jest połączenie wagi z systemem komputerowym, co umożliwia stałe kontrolowanie zawartości zbiornika z poziomu urządzenia.

Zapewniamy również profesjonalny serwis wag każdego rodzaju. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie reperacji oraz renowacji nawet najbardziej skomplikowanych układów pomiarowych. Naprawy wag wykonywane są błyskawicznie, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

wagi zbiornikowe

  1. Wagi zbiornikowe

    Wagi zbiornikowe

    Wagi zbiornikowe wykonujemy na specjalne zamówienie

    więcej »

P.P.U.H. Waga przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]