Wagi elektroniczne z Krakowa - czujniki tensometryczne

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech dystrybuuje profesjonalne czujniki tensometryczne, które zostały wyprodukowane przez hiszpański koncern Sensocar. Są one szeroko stosowane w rozmaitych urządzeniach pomiarowych oraz dozujących, takich jak wagi elektroniczne czy zbiornikowe. Pozwalają na precyzyjne obliczenie ciężaru, naprężenia oraz innych wielkości.

W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć również czujniki tensometryczne belkowe oraz kolumnowe firm Flintec oraz Eurocell – przedsiębiorstwa należącego do grupy Bilanciai. Oferujemy produkty o różnych wymiarach oraz zakresach nośności. Wszystkie urządzenia, które proponujemy, są wykonywane z wytrzymałych materiałów. Wyposażone w nie wagi elektroniczne gwarantują wykonywanie precyzyjnych pomiarów nawet w ciężkich warunkach przemysłowych. W zależności od potrzeb danej branży można wybrać czujniki o zwiększonym stopniu szczelności i o różnych klasach dokładności.

Naprawy wag i czujników tensometrycznych

Jako dystrybutor wag doskonale wiemy, jak ważny jest dobór optymalnego czujnika. Od tego urządzenia w głównej mierze zależy precyzja dokonywanych pomiarów. Wagi samochodowe, zbiornikowe oraz wagi elektroniczne pomostowe wykorzystują przeważnie czujniki tensometryczne kolumnowe. Z kolei w wagach jednoczujnikowych, które są najczęściej wykorzystywane do ważenia zbiorników w magazynach, stosuje się tensometry belkowe.

Oferujemy Państwu również profesjonalne naprawy wag oraz renowację urządzeń starszego typu. Prowadzimy punkt legalizacyjny, w którym mogą Państwo uzyskać ocenę zgodności lub ponowną legalizację. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

czujniki tensometryczne

 1. Sensocar SP-A/D/DC

  Sensocar SP-A/D/DC

  Czujnik kolumnowy

  więcej »

 2. Sensocar CO-1/2

  Sensocar CO-1/2

  Czujnik belkowy

  więcej »

 3. Flintec RC3/RC3D

  Flintec RC3/RC3D

  Czujnik kolumnowy

  więcej »

 4. Flintec SLB

  Flintec SLB

  Czujnik belkowy

  więcej »

 5. Eurocell (Bilanciai) CPR-M/CPD-M

  Eurocell (Bilanciai) CPR-M/CPD-M

  Czujnik kolumnowy

  więcej »

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]