Legalizacja wag – Kraków i cała Polska

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 maja 2001 r. - Prawo o miarach (Dz. U. 2001 nr 36 poz. 636 z późniejszymi zmianami) wagi przemysłowe, handlowe oraz inne podobne urządzenia wymagają legalizacji. Mogą Państwo jej dokonać w naszej firmie. Legalizacja wag samochodowych oraz urządzeń innego typu to zadanie czasochłonne, które należy powierzyć specjalistom. Z przyjemnością pomożemy Państwu w pomyślnym przejściu przez całą procedurę.

Legalizacja obejmuje zespół czynności, w ramach których sprawdza się działanie urządzenia oraz stwierdza się jego wysoką skuteczność. Proces weryfikuje również spełnianie wszystkich wymogów metrologicznych przez wagi. Legalizacja urządzenia jest procesem koniecznym, aby wprowadzić je do użytku i obrotu. Wagi używane w przemyśle podlegają ocenie zgodności bezpośrednio po ich wyprodukowaniu.

Ponowna legalizacja urządzeń pomiarowych

Ponowna legalizacja wag oraz innych urządzeń pomiarowych, które zostały wskazane w ustawie, jest wykonywana po 3 latach po ocenie zgodności. Każda następna procedura tego typu następuje po 24 miesiącach lub w przypadku uszkodzenia sprzętu. Obowiązek ten ciąży także na przedsiębiorcach, którzy posiadają wagi magazynowe.

Podejmowane przez nas działania cechuje maksymalny profesjonalizm oraz całkowita zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi. Jesteśmy pewni, że nasze umiejętności sprawdzą się w procesie legalizacji każdej wagi. Warto przekonać się o tym osobiście, nawiązując z nami współpracę. Gwarantujemy rzetelną obsługę Państwa przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]