Wagi samochodowe i sklepowe

Firma Jerzego Bajkowskiego Sensotech z Krakowa jest dystrybutorem oraz producentem wag samochodowych, sklepowych oraz systemów wagowych do zastosowań przemysłowych. Oferuje Państwu wagi sklepowe, przemysłowe oraz wagi samochodowe najazdowe i zalewane. Szczególnie polecamy urządzenia wyprodukowane przez włoski koncern Bilanciai. Nasza firma jest przedstawicielem tej marki na całą Polskę. W asortymencie znajdą Państwo urządzenia o konstrukcji opartej na prefabrykowanych elementach z betonu. Sprzedajemy też rozwiązania przenośne, wykonane z lekkich i zarazem bardzo wytrzymałych materiałów. Jeśli w naszej ofercie nie znajdą Państwo odpowiedniego produktu, specjalnie dla Państwa możemy wykonać wagę samochodową lub lub sklepową na zamówienie.

Ponadto rekomendujemy profesjonalne modele hakowe w wariantach technologicznych oraz legalizowanych. Pozwalają one na sprawne przeprowadzenie precyzyjnego pomiaru towarów wielkogabarytowych. Do zastosowań przemysłowych proponujemy wagi pomostowe o rozmaitych nośnościach – od 3 kg do 6 ton. Umożliwiamy również złożenie zamówienia na urządzenia o zwiększonych parametrach.

Wagi samochodowe najazdowe i zalewane

Ważenia wymagają m.in. samochody transportowe z ładunkiem. Pojazdy te poddawane są kontroli masy m.in. w celu obliczenia wagi ładunku czy naliczenia wysokości opłat drogowych. W miejscach, w których masa tych pojazdów podlega stałemu monitoringowi, potrzebna jest waga samochodowa. Jest to wtedy zazwyczaj montowane na stałe, niezbędne urządzenie pomiarowe.

Jesteśmy dostawcą niezawodnych wag samochodowych – najazdowych i zalewanych. Nasze wagi charakteryzuje doskonała jakość materiałów gwarantująca długotrwałą żywotność, nawet pomimo pracy z najcięższymi ładunkami lub w trudnych warunkach. Wagi są dostępne w wielu różnych konfiguracjach, z kompletem usprawniających wybrany system wagowy urządzeń peryferyjnych. Konstrukcje obu rodzajów proponowanych wag wyposażone są w wytrzymałe czujniki tensometryczne zapewniające dokładność pomiarów.

Możemy dostarczyć Państwu zarówno podstawowe urządzenie pomiarowe, jak i zaawansowany, zintegrowany system kontroli masy pojazdów, zapamiętujący dane i umożliwiający ich szybki transfer. Po zważeniu pojazdu zarejestrowane pomiary są natychmiast dostępne w systemie, co pozwala na bieżące zarządzanie informacjami.

Wagi przemysłowe

Precyzyjny pomiar masy przedmiotów jest niezbędny w wielu gałęziach przemysłu. Aby zważyć obiekty o dużych gabarytach, często o masie kilku ton, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Proponujemy wysokiej klasy wagi przemysłowe, które występują w wielu rożnych modelach i są przystosowane do konkretnego rodzaju ładunku. Dostępne w naszym sklepie urządzenia do pomiarów przemysłowych sprowadzamy od sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują ich niezawodność. Jeśli są Państwo zainteresowani wagami przemysłowymi w Krakowie lub okolicach, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu. Wysoką dokładność pomiarów zapewniają wagi elektroniczne, które występują w wielu różnych wariantach. Taki typ urządzeń można wykorzystywać do ważenia przedmiotów o różnych gabarytach, a ich działanie oparte na elektronice pozwala uzyskać bardzo precyzyjne dane.

Wszystkie wagi i akcesoria dostępne w ofercie spełniają rygorystyczne wymogi i są produkowane przez wiodących na rynku wytwórców. Długoletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń metrologicznych pozwala nam wybieranie do współpracy jedynie sprawdzonych producentów. Kupując u nas sprzęt dowolnego typu, mogą być Państwo pewni, że będzie to urządzenie wysokiej klasy.

Wagi specjalistyczne

Asortyment naszej firmy obejmuje nie tylko wagi sklepowe i samochodowe. Dystrybuujemy również wiele typów urządzeń specjalistycznych. Zaliczają się do nich m.in. konstrukcje zbiornikowe, które znajdują zastosowanie nawet w najcięższych warunkach przemysłowych. Czujniki tensometryczne pod urządzeniem pozwalają na wykonywanie bardzo precyzyjnych pomiarów. Ponadto wagi tego typu mają zwiększoną funkcjonalność – umożliwiają dozowanie materiałów oraz sterowanie klapami zbiornika i innymi elementami.

Do obsługi urządzeń metrologicznych służy program GSW WAGA. Umożliwia on sprawne odczytywanie wyników nawet z trzech wag jednocześnie. Aplikacja jest intuicyjna w obsłudze i umożliwia zdalne sterowanie poszczególnymi wagami.

Naprawa urządzeń

Oferta firmy Sensotech to nie tylko sprzedaż wag elektronicznych, ale również ich legalizacja i naprawa. Mogą Państwo skorzystać z usług serwisu wag samochodowych i przemysłowych. Zajmujemy się kalibracją wag, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że precyzja pomiaru to najważniejsza z cech urządzeń metrologicznych. Mogą nam Państwo zlecić legalizację i wzorcowanie wagi, ale również poddać ją kompleksowemu remontowi lub modernizacji. Pracownicy firmy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w naprawie tego typu urządzeń, dlatego z pełnym zaufaniem można powierzyć im regenerację swojego sprzętu.

Jeśli szukają Państwo profesjonalistów, którzy przywrócą urządzenie do sprawności i zapewnią, że jego pomiary będą w pełni precyzyjne, zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy lub kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

 1. wagi samochodowe
  wagi samochodowe
 2. wagi pomostowe
  wagi pomostowe
 3. wagi hakowe
  wagi hakowe
 4. wagi zbiornikowe
  wagi zbiornikowe
 5. wagi mobilne
  wagi mobilne
 6. wagi podkładkowe
  wagi podkładkowe
 7. czujniki tensometryczne
  czujniki tensometryczne
 8. mierniki wagowe
  mierniki wagowe
 9. program GSW WAGA
  program GSW WAGA
 10. akcesoria do wag
  akcesoria do wag

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]