Wagi mobilne – Kraków i cała Polska

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech oferuje wydajne i wytrzymałe wagi mobilne do rozmaitych urządzeń budowlanych i przemysłowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo sprawdzone rozwiązania od renomowanego producenta – przedsiębiorstwa Loadrite. Waga mobilna tej firmy pozwala na dokonywanie precyzyjnych pomiarów już w trakcie załadunku. Znajduje zastosowanie w takich urządzeniach jak:

>
 • ładowarki kołowe;
 • podnośniki widłowe;
 • koparki.

Waga mobilna z naszej oferty jest dostępna w dwóch wersjach – technologicznej oraz legalizowanej. Urządzenia wykorzystują technologię ważenia wielopunktowego, która pozwala na uzyskanie bardzo dokładnego pomiaru masy. Dzięki temu nie jest konieczne prowadzenie kilkukrotnych załadunków tego samego towaru. Moduł kompensacji prędkości optymalizuje szybkość podnoszenia ładunku, co sprawia, że pomiar jest bardzo precyzyjny.

Najlepsze wagi i kompleksowe usługi serwisowe

Jednym z najlepszych produktów tego typu na rynku jest waga mobilna wyprodukowana przez włoski koncern Bilanciai. Urządzenia tej marki są w pełni dostosowane do montażu na podnośnikach widłowych typu 2 i 3. Podobnie jak urządzenia marki Loadrite, są dostępne w wersji technologicznej oraz legalizowanej. W przypadku wyboru drugiej opcji, waga mobilna jest standardowo wyposażona w czujnik nachylenia. Także wersja technologiczna może zostać doposażona w ten moduł.

Nasze przedsiębiorstwo prowadzi również serwis wag. Prace wykonywane przez naszych fachowców są kompleksowe i bardzo profesjonalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży podejmiemy się każdej, nawet najbardziej skomplikowanej reperacji lub renowacji wagi. Legalizacja w okolicach Krakowa również jest możliwa w naszym punkcie. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

wagi mobilne

 1. Wagi mobilne Loadrite

  Wagi mobilne Loadrite

  Wagi do ładowarek kołowych, koparek i wózków widłowych.

  więcej »

 2. Bilanciai PTE-V

  Bilanciai PTE-V

  Waga do montażu na wózku widłowym o nośności 1,5-4 tony

  więcej »

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]