Wagi podkładkowe do ważenia osi

Rekomendujemy Państwu wysokojakościowe wagi podkładkowe, dzięki którym można stworzyć profesjonalny system ważenia nacisku osi w pojazdach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprawdzone rozwiązania wyprodukowane przez koncern Dini Argeo. Wszystkie cztery platformy łączy się z terminalem, który sczytuje wyniki z poszczególnych kół i sumuje je zgodnie z wprowadzonymi ustawieniami.

Dystrybuujemy wagi podkładkowe technologiczne oraz wersje legalizowane. Dostępne wymiary pomostów poszczególnych urządzeń to 300x400 mm (nośność od 600 kg do 8 ton) oraz 500x400 mm (zakres ważenia to 1,5-15 ton). Konstrukcja wagi jest lekka i zarazem bardzo trwała, co pozwala na pracę w niemal każdych warunkach. Z poziomu terminala jest możliwe błyskawiczne przesłanie uzyskanych pomiarów na komputer osobisty lub inne urządzenie.

Najlepsze wagi do weryfikowania nacisku na oś

Wagi podkładkowe umożliwiają dokładne zweryfikowanie nacisku osi oraz poszczególnych kół w pojazdach. Urządzenia tego typu są bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwalają na zsumowanie odczytów z wszystkich ważonych samochodów. Ponadto dzięki ich zastosowaniu możliwe jest precyzyjne wyznaczenie środka ciężkości pojazdu oraz uzyskanie wydruków określających ciężar kół, osi oraz inne parametry pojazdu.

Wykonujemy również wagi samochodowe na zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo setki innowacyjnych rozwiązań metrologicznych. Ponadto prowadzimy punkt legalizacyjny oraz kompleksowy serwis. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

wagi podkładkowe

 1. Waga podkładkowa WWSB

  Waga podkładkowa WWSB

  Waga podkładkowa 600 do 1500 kg

  więcej »

 2. Waga podkładkowa WWSC

  Waga podkładkowa WWSC

  Waga podkładkowa 1,5 do 15 t

  więcej »

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]