Wagi pomostowe - standardowe
Wagi pomostowe - standardowe

Wagi pomostowe standardowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wag pomostowych (zwanych również wagami platformowymi) w zakresie od 3 do 6000 kg.

Listę wymiarów, nośności i opcji wykonania znajdą Państwo w ulotce informacyjnej.

Wagi technologiczne - nowoczesne wagi kompaktowe charakteryzujące się niewielkimi wymiarami, przeznaczone do pracy w zakładach przemysłowych, magazynach oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest kontrola ważenia. Zakres ważenia od 3kg do 30kg.

Wagi handlowe - nowoczesne wagi kompaktowe przeznaczone do rozliczeń handlowych (wersja legalizowana). Zakres ważenia od 3kg do 30 kg.

Wagi do paczek - specjalna elektroniczna waga pomostowa przeznaczona do ważenia paczek, pudeł kartonowych itp. Charakteryzuje się prostą obsługą, małym ciężarem własnym oraz możliwością zasilania poprzez baterie. Wagi w wykonaniu technologicznym. Zakres ważenia od 3kg do 300 kg.

Wagi stołowe - solidnie wagi elektroniczne, przystosowane do pracy w warunkach przemysłowych, dostępne w różnych wymiarach umożliwiających dobór wagi do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Produkowane w wersji technologicznej jak i legalizowanej. Zakres ważenia od 6kg do 500kg.

Wagi przemysłowe 4 czujnikowe - platformowe wagi elektroniczne, przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych. Solidna konstrukcja wykonana jest w wersji Standardowej ze stali malowanej proszkowo lub w wersji INOX ze stali nierdzewnej. Zakres ważenia od 150kg do 6000kg

Wagi paletowe - solidne wagi elektroniczne, przystosowane do pracy w warunkach przemysłowych, idealne do zastosowania w magazynach, halach produkcyjnych itp. Dostępne w wykonaniu standardowym jak i ze stali nierdzewnej. Wyposażone w uchwyt i rolki ułatwiające przeniesienie wagi w inne miejsce. Zakres ważenia wag legalizowanych - od 150kg do 6000kg

Zapytaj o Wagi pomostowe - standardowe

« wstecz

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]