Wagi przemysłowe zbiornikowe - Kraków

Oferujemy solidne i bardzo wytrzymałe wagi przemysłowe zbiornikowe. Wykonujemy je wyłącznie na zamówienie klienta, który określa swoje potrzeby oraz warunki, do których urządzenie musi być dostosowane. Wykonujemy wagi zarówno do nowo zakupionych zbiorników, jak i zoptymalizowane pod wcześniej eksploatowane zasobniki.

Wagi przemysłowe o konstrukcji zbiornikowej są wyposażone w trzy lub cztery czujniki tensometryczne, które gwarantują możliwość wykonania precyzyjnego pomiaru. W zależności od typu zbiornika dobiera się optymalne gniazda tensometrów.

Umożliwiamy wybór różnych terminali wagowych. Rekomendujemy zarówno proste mierniki służące wyłącznie do ważenia, jak i zaawansowane rozwiązania. Za ich pomocą można dozować optymalne ilości składników czy sterować poszczególnymi elementami zbiornika.

Wagi przemysłowe z komponentami elektronicznymi

Profesjonalne wagi przemysłowe najczęściej są wykorzystywane w trudnym środowisku, w szczególności w branży chemicznej. Pozwalają na dokładne odmierzenie materiałów sypkich lub innych substancji. Pracują także w bardzo wysokich temperaturach, dzięki czemu mogą być stosowane nawet w najcięższych warunkach przemysłowych. Możliwe jest połączenie wagi z systemem komputerowym, co umożliwia stałe kontrolowanie zawartości zbiornika z poziomu urządzenia.

Zapewniamy również profesjonalny serwis wag każdego rodzaju. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie reperacji oraz renowacji nawet najbardziej skomplikowanych układów pomiarowych. Naprawy są wykonywane błyskawicznie, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

wagi zbiornikowe

  1. Wagi zbiornikowe

    Wagi zbiornikowe

    Wagi zbiornikowe wykonujemy na specjalne zamówienie

    więcej »

Jerzy Bajkowski FHU Sensotech przedstawicielem Bilanciai na Polskę

Nasza firma została przedsawicielem Societa Cooperativa Bilanciai na Polskę. Oferujemy pełen wachlarz produktów renomowanej włoskiej firmy Bilanciai. Sprawdź naszą nową ofertę! | [więcej]

Nasza waga samochodowa w LG Chem

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową w zakładzie LG Chem w Biskupicach Podgórnych k. Wrocławia. | [więcej]

Nasza pierwsza waga samochodowa na Litwie

Uruchomiliśmy nową wagę samochodową u jednego z czołowych hodowców drobiu na Litwie. | [więcej]

Uruchomilśmy wagę samochodową w największej fabryce folii w Polsce

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla największej w Polsce fabryki folii we Wrześni.

Nowa waga samochodowa w LOTOS Oil

Nasza firma dostarczyła nową wagę samochodową dla rafinerii LOTOS Oil w Gdańsku | [więcej]